TLUKOT SRDCE / SIMPLY HEARTBEAT

Jason Rowe (UK)

OTEVŘENÝ VEČER A JEDNODENNÍ DÍLNA 5 RYTMŮ

 

B R N O
1 0 . – 1 1 . 0 3 . 2 0 1 8

 

| description in english here |

„Všichni jsme umělci, kteří tvoří své životy a světy, ve kterých žijí, a optimální je využívat celou paletu emocí, kterou máme k dispozici.“ Gabrielle Roth

 

O DÍLNĚ

Workshop je úvodem do části mapy 5 Rytmů, která nese název Heartbeat, Tlukot srdce.


Tato část mapy 5 Rytmů nám slouží ke zkoumání svých emocí coby energie, síly a jako součást toho, co znamená být člověkem. Staré emoce a pocity, které se nám usadily v končetinách nebo nás tíží na hrudi, se začínají uvolňovat. Začínáme se s nimi sžívat, aniž bychom je potlačovali nebo na nich naopak lpěli.

Zaměřujeme se na spontaneitu srdce, abychom dokázali poznat, kdy je otevřené, kdy zavřené, jak to vše souvisí s láskou a jak moc po ní každý touží a potřebuje ji.

Workshop vytváří prostor pro zkoumání toho, jak prožíváme základní emoce (strach, hněv, smutek, radost a soucit) a pro setkání s nimi v pohybu. Přidejte se k nám. Použijme své trápení i své kroky k osvobození jako umělci na cestě ke kolektivní svobodě.

KDY
10.03.2018, sobota: otevřený večer
od 1 7 : 3 0 – 2 0 : 0 0

11.03.2018, neděle: celodenní dílna
od 1 1 : 0 0 – 1 8 : 0 0

 

MÍSTO

Údolní 221/3, Brno, Czech Republic (mapa)

 

O LEKTOROVI (profil na 5rhytms.com)
Jason Rowe propadl 5 rytmům v roce 2003, načež absolvoval výcvik u zakladatelky Gabrielle Roth a v roce 2011 se stal akreditovaným učitelem. Pod vedením Jonathana Horana se v roce 2015 kvalifikoval pro vedení úrovně „Heartbeat“. Vede pravidelné otevřené lekce i setkání uzavřené skupiny, pracuje s mužskými kruhy a širší komunitou tanečníků ve Velké Británii i mimo ni. Celoživotně žije a pracuje v Londýně.