V úterý 28.08.2018, dozněla má poslední pravidelná úterní vlna 5Rytmů v Brně. A bylo to velké – do sálu se nás vešlo 33! Po čtyřech a půl letech to bylo kolem 180 úterních večerů, 1000 vypálených čajových svíček a nespočet hřejivých setkání s vámi všemi!

Děkuji, že jste mi dali příležitost dělat to, co mě baví, a neustále se v tom zlepšovat. Přeji vám všem zažít to samé v tom, co naplňuje právě vás!

 

“I know I did not raise a wrist
I know I did not capture it
It came, it went
It conquered quick
I was there and then I quit
Awoo”

 

Po srpnovém přestěhování do Prahy si dávám od hraní na chvíli oddech.

Jestli opět začnu hrát? Věřím, že ano! A snad už kolem počátku příštího roku 2019 v podobě pravidelných večerů v Praze.

Do té doby se těším na viděnou na připravovaných dílnách.

A kam dále?

FB skupina: 5 Rytmů (Brno)

Skupina za ty čtyři roky narostla a její členové již dávno nejsou jen pravidelní návštěvníci “úterků”, ale jsou to lidé rozesetí po celé ČR (i mimo ni), kteří se zajímají o 5R. Naše původní skupina zůstane v běhu a bude sloužit hlavně pro oznamování dílen 5Rytmů v Brně a naší komunikaci kolem nich.

Email:

Svůj pravidelný měsíčník nyní měním na pravidelný občasník. Sem tam info o dílně či k počátku roku 2019 o tom, co se chystá. Pokud tam ještě nejste, můžete se přihlaste zde.

Web: www.5rytmubrno.cz

V tekutém světě sociálních sítí a záplavě e-mailů zůstává nadále naším pevným bodem pro aktuální informace ohledně dílen 5Rytmů v Brně.

 

Na počátku roku 2018 jsem nám všem přál, ať je tento rok rokem vděčnosti, spolupráce a setkávání. To stále platí. Těším se opět na viděnou!

~.~

 

PŘIPRAVOVANÉ DÍLNY

 

BRNO
03.-05.05.2018
Jason Rowe (UK)

 

PRAHA
22.-24.11.2019
Jason Rowe (UK)

 

A MOŽNÁ JEŠTĚ NĚJAKÁ DALŠÍ 😉

INFORMACE DÁME VĚDĚT V PRAVÝ ČAS.