Zdravíme,
po letní pauze.

Věřím, že jste si letní pauzu užili na plno, neboť to nebyla pauza v životě, ale jen v našich úterních setkáních. A to ještě ne úplná, neboť jsme se mohli třikrát setkat. Děkuji tímto Veronice B., Renče a Veronice Ž., že pro nás v tyto letní prázdninové úterky vytvořili a drželi prostor.

Od září se budeme opět setkávat každé úterý.

Stejně jako v předchozím období, pokud nebudu zrovna v Brně, setkáte se s Renčou nebo Veronikou B.. Není tu povinnost chodit každé úterý, ale praxe děla mistra :-). Přijďte si pro více energie a uvolnění, které pohyb do života přináší. Též daleko rychleji vklouznete do rytmů některé z podzimních dílen.

A nesmí chybět hudební inspirace. Slyšel jsem ji během pobytu v Ladaku (horní, spíše buddhistické části Indie). Tam kde si hory snoubí s nebem a údolí jsou jsou napuštěna zeleně smaragdovými políčky mladého obilí…

 

 

… jak jste asi poznali, původ videa je v té nižší části Indie. Nahoře jsem ji jen slyšel a nechtěl jsem vás o ten poklad ochudit. I o ten zážitek kulturního šoku 😉

„Creativity is a combination of discipline and a childlike spirit.“
Robert Greene

Řekněme že hudební video bylo k tomu mladému duchu v nás a úterky budou o té disciplíně 😉

Těšíme na viděnou:

05.09. :: Josef Tůša
12.09. :: Renata Kamenická
19.09. :: Veronika Biskupová
26.09. :: Josef Tůša

 

KDY:      od  1 9 : 0 0 do  2 1 : 0 0
KDE:      Antonína Procházky 9/5, Brno (MAPA); sál Suguma – Domeček
CENA:   170,- Kč

 

S vřelými pozdravy,
Josef
Renata a Veronika B.

 

NADCHÁZEJÍCÍ DÍLNA 5 RYTMŮ V BRNĚ

 

ODPOVĚĎ

21.-22.10.2017
BRNO

Jason Rowe (UK)
(profil: 5Rhythms.com)

Co žijeme v tanci, odráží, co žijeme v životě. Pokud způsoby, jak se k sobě vztahujeme, obohacujeme pomocí vědomí a pozornosti, rozšiřujeme své možnosti volby a zplnomocňujeme se k tomu, aby naše chování bylo pravdivou odpovědí na naše potřeby, na potřeby člověka, který je právě naproti nám, i na potřeby komunit v tanci i mimo něj.

VÍCE INFORMACÍ O DÍLNĚ

5 RYTMŮ BRNO ~ ZÁŘÍ 2017